KONST / Litografier / Färglitografi 12861359

nr 1286 1359

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. . Signerad, numrerad 89/360, Blidösund. Motivet: 31x42 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 november 2019
kl 19:44:55

1/11 20:08:17 1      Vinnande bud